خدمات ما

آکادمی مشاوره تحصیلی و منتورینگ گلنار اسدی با مدیریت گلنار اسدی با ۱۵ سال سابقه مشاوره تحصیلی در مدارس و آموزشگاه‌های برتر تهران (نه صرفا در فضای مجازی!!) خدمات مشاوره تحصیلی خصوصی خود را با کادری مجرب برای دانش‌آموزان تمامی مقاطع و داوطلبان کنکور کل کشور بصورت حضوری و غیرحضوری ارائه می‌دهد. دغدغه مجموعه ما کمک به افراد برای پیدا کردن مسیر موفقیتشان است و اگرقسمت مهمی از آن مسیر کنکور باشد، همراهش هستیم تا با حال خوب در این مسیر بدرخشد.

*تو منحصر به فردی

یکی از اصلی ترین شعار‌های آکادمی ( تو منحصر به فردی) است. چون معتقدیم نه تنها برای هر شخص بلکه راهکارهایی که به فرد پیشنهاد می‌دهیم باید کاملا منطبق بر شرایط و ویژگی‌هایش باشد.

*حتما باید بدانید.

خیلی برای ما مهم است که بدانید همیشه در کنارتان هستیم و صرفا درس خواندن و اجرای کامل برنامه‌تان نیست که برای ما مهم است. ما منتور شما هستیم، پس هرجا از نظر روحی هم کم آوردید، کنارتان هستیم چون قطعا تا حالتان خوب نباشد، بازدهی‌تان بالا نیست.

*از کی شروع  کنیم؟

روش مطالعه اصولی و ایجاد عادات صحیح مطالعاتی را هرچه زودتر شروع کنید، فشار کمتر و نتیجه بهتر خواهد بود پس در صورت نیاز به مشاور، خدمات مشاوره را به سال آخر ( برای کنکور) موکول نکنید تا عادت‌ها آهسته و پیوسته به شکل صحیح ایجاد شود.

*طرح‌های مشاوره مجموعه ما

ما در آکادمی معتقدیم که هر آنچه برای موفقیت دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور لازم است را مهیا کنیم. پس خیلی به تنوع طرح ( که جنبه بیزینسی و جذب بیشتر دارد) اعتقاد نداریم. وقتی تشخیص می‌دهیم فلان ایتم خدماتمان برای موفقیت شاگردمان لازم است، خب باید باشد!! پس نه می‌شود حذف شود نه از کیفیت کار کم شود، چون مشاوره‌ی بی کیفیت به مراتب آسیب زننده تر از مشاور نداشتن است!

*خدمات ما چیست؟

با وجود اینکه محصولات متعدد مفید و مورد نیاز را چه بصورت رایگان چه با هزینه معقول در اختیارتان قرار داده‌ایم، شما میتوانید از خدمات خصوصی هم استفاده کنید.

حالا بریم با جزئیات تک تک خدمات خصوصی که برای شما در نظر گرفتیم آشنا بشیم.

۱-برنامه ریزی هفتگی کاملا شخصی

برنامه‌ها به صورت هفتگی بعد از صحبت با داوطلب و آگاهی از برنامه تکالیف و امتحانات مدرسه و منطبق با آزمون آزمایشی نوشته می‌شود. برنامه‌ها شخصی است نه شخصی سازی شده! یعنی کاملا با توجه به شرایط و ویژگی‌های فرد ( حتی فرمت برنامه‌ها همه یکسان نیست.) چون یکی از اصلی‌ترین دلایل آشفتگی دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور چند برنامگی است که این هنر مشاور است که با شناخت و آگاهی و البته تجربه، برنامه مناسب شخص را طراحی کند.

۲-تماس هفتگی یا جلسات حضوری

هر هفته یکبار با تماس تلفنی (طرح غیرحضوری) یا جلسات حضوری(طرح حضوری) هدفدار برقرار است. جزئیات و تمامی تماس‌ها و ارتباطات ثبت می‌شود.

۳-منتورینگ و نظارت همیشگی

ارتباط فقط محدود به یک روز در هفته نمی‌شود و هر مسئله و دغدغه ای که برای شاگردان پیش بیاید همراهشان هستیم. چنانچه برنامه مدرسه، آموزشگاه و … تغییر کند، تغییرات در برنامه نیز لحاظ میشود.( خواهید دید این مورد یکی از بزرگترین چالش‌های شما خواهد بود که ما آن را مد نظر گرفته ایم.

۴-چکینگ شبانه

یکی از قوانین بین مجموعه ما و داوطلبان، ارسال گزارش شبانه است. ( تحت هر شرایطی!) چون هرچقدر گزارش‌ها دقیق‌تر باشد، احتمال اجرای دقیق‌تر برنامه بیشتر است و شناخت ماهم از داوطلبان یکی از آن مواردی است بیشتر خواهد بود.

۵- آزمون‌های شخصی و بانک سوال

یکی از آن مواردی که اولین کار صرفا در طرح ویژه ارائه میشد اما متوجه شدیم که برای موفقیت هر داوطلب نیازی ضروریست، تنوع طرح را کنسل کردیم. ( وقتی نیاز می‌دانیم که برای همه باید باشد.)

آزمون‌های شخصی بهترین ابزار برای شناخت دقیق تر دانش‌آموز، پیدا کردن ایراد کارش است. مثلا دانش آموزی که درصد درس زیست شناسی اش که در آزمون آزمایشی رشد نمی‌کند به کمک آزمون‌های شخصی راهکارهای مختلف را برسی میکنیم  تا بهترین راهکار هرچه سریع‌تر پیدا شود.

پس حتی اگر دانش‌آموزی آزمون آزمایشی یکی از موسسات ( قلم چی، گزینه دو و… ) را ثبت نام کرده باشد باز نیاز به آزمون‌های شخصی دارد.

۶-جلسات آنلاین گروهی توسط خود گلنار اسدی

خانم اسدی جلسات آنلاین با طرح درس مشخص هر هفته با کیفیت بالا برگزار میکنند و به هر موضوعی که برای رسیدن به موفقیت یک دانش‌آموز یا داوطلب کنکور لازم است می‌پردازند. مثلا: روش‌های خلاصه نویسی- تست زنی- هنر آزمون دادن- روش مطالعه دروس و …

و در کنار همه این موارد با توجه به بازه زمانی که جلسه برگزار میشود نکات مرتبط به آن دوران ( مثلا در دی ماه روش مطالعه برای امتحانات) آموزش داده می‌شود و بارها نقشه راه از آن زمان تا آخر سال تحصیلی یا تا روز کنکوربا نمودار‌های مدیریتی نشان داده می‌شود. پس حضور در جلسات آنلاین هفتگی یا نهایتا اگر امکان حضور را نداشتید در جلسات آفلاین الزامیست.

*کیفیت کار تیم مشاوره

قطعا شما برای انتخاب مشاوره، به سراغ موسسات یا افراد زیادی رفته‌اید و درحال مقایسه هستید اول توصیه میکنم حتما مقاله ویژگی‌های مشاور خوب و کمک کننده را بخوانید و دوما هیچ مشاوری نیست که از کار خودش نکند، پس برای اطمینان از درست بودن انتخابتان حتما نظرات داوطلبان سال‌های گذشته شان را ببینید البته نظرات ساختگی هم زیاد دارند که با کمی دقت می‌‌شود متوجه این امر شد. (برای آشنایی با نظرات بیشتر شاگردان ما به پیج اینستاگرام و هایلایت‌های نظرات مشاوره مراجعه کنید.)

*تعداد شاگردان هر مشاور

با توجه به شریط مشاوران متغیر است اما حداکثر شاگرد مشاورین ده نفر خواهد بود.

*آیا حتما باید مشاور خصوصی داشته باشیم؟

برای اینکه پاسخ درست و کامل این سوال را بدانید ابتدا باید نقش مشاور تحصیلی را بدانید که در مقاله ای جداگانه با عنوان نقش مشاور در موفقیت تحصیلی را بخوانید. 

اگر دنبال جواب کوتاه هستید باید بگوییم نه! این خیلی بستگی به شخصیت فرد و شناختش نسبت به خودش دارد که البته طبق ۱۵ سال تجربه من اکثر دانش‌آموزان و داوطلبین کنکور داشتن مشاور با تجربه و کاردرست برایشان نه تنها کمک کننده بلکه ضروری است .

پیشنهاد میکنم برای پاسخ کامل به این سوال مهم حتما نقش مشاور را بخوانید، اما احتیاط کنید در دام مشاور نماها نیوفتید که نه تنها کمک کننده نیستند بلکه به شدت میتوانند اوضاع را بدتر کنند.

برای آشنایی بیشتر با خدمات مشاوره و پاسخ به سوالاتتان با شماره ۰۹۹۶۲۰۱۰۸۱۸ تماس بگیرید.