ویژگی‌های مشاور تحصیلی خوب و کمک کننده

  1. مسئولیت پذیر باشد. (به وعد‌هایش تا روز اخر مثل روز آخر مثل روز اول پایبند باشد.)
  2. مهربان  و مقتدر باشد. مهربان بودن یا مقتدر بودن به تنهایی کار راحتی است اما اینکه مشاور هر دو را در کنار هم داشته باشد کار راحتی نیست( البته هر انسانی نه تنها مشاور) و اینجاست که تجربه نقش بزرگی دارد .
  3. به هرحال دانش‌آموز رباط نیست که همیشه یک حال باشد و عینا کارها را درست انجام دهد. بهترین مشاور و حتی معلم هم مقتدر است هم مهربان.پس انعطاف مشاور مهم است اما در کنارش اگر جدیت نباشد شاگرد  به تنبلی عادت میکند.خیلی از دانش‌آموزان و اولیا بابت اینکه جدیت و کنترلی باشد به دنبال مشاورند، و این از نکات خیلی مهم برای انتخاب مشاور است که معمولا مورد توجه نیست.
  4. حضور فرد اصلی ( مدیر مجموعه) مدام حس شود. متاسفانه در فضای مجازی بعضی از مشاوران با ظاهر موجه و حرف‌های جذاب وانگیزه بخش و ادعاهای وسوسه انگیز باعث جذب شاگرد می‌شوند و قطعا با توجه به تعداد بالای شاگردان حتی اسم شاگرد را هم نمیدانند و این یک دام بزرگ است. ( مثلا ادعا دارند که برنامه همه شما ۲۰۰ نفر را خودم مینویسم!!) و این اصلا منطقی نیست.
  5. تعداد شاگرد هر مشاور به طور میانگین. یک مشاور اگر دانشجو باشد در بهترین حالت میتواند ۱۰ نهایتا ۱۵ شاگرد را ساپورت کند . البته چون استاندارد های مجموعه ما بالاست بیشتر از ۱۰ تا برای هر مشاور امکان پذیر نیست.
  6. همیشه در دسترس باشد. در مجموعه ما شاگردانمان این امکان را دارند هر زمان که خواستند در ارتباط باشند تا در کمترین زمان مشکلات و دغدغه های ذهنی و یا سوالاتشان برطرف شود و با آرامش خاطر مطالعه کنند.
  7. از اخبار مرتبط و قوانین جدید آگاه باشد. با توجه به تغییرات لحظه‌ای قوانین و تصمیمات جدید که سازمان سنجش و آموزش و پرورش ( بخصوص در سال‌های اخیر) مطلع بودن مشاور از این تغییرات بسیار ضروری است به همین دلیل هر هفته تمامی اعضای تیم مشاوره جلسه هم افزایی دارند که تمامی اطلاعات و اخبار توسط خود خانم اسدی بروز میشود.

دستاورد های شاگردانمان

چون ابتدا دانش‌آموز با مسیر آشنا میشود و سپس در ادامه دستاوردهای ارزشمند را کسب میکند مثل افزایش بیشتر از معمول درصد. برای آشنایی بیشتر با خدمات مشاوره و پاسخ به سوالاتتان با شماره ۰۹۹۶۲۰۱۰۸۱۸ تماس بگیرید و از همین الان حرفه ای شروع کنید و مستمر ادامه دهید تا با کمترین فشار بهترین نتایج را دریافت کنید.

بنر طرح مشاور شو

اگر امکان داشتن مشاور ندارید طرح مشاورشو کامل ترین و مناسب ترین انتخاب برای رسیدن به رتبه دلخواهتان است به امید اینکه هیچ داوطلبی از خدمات مشاوره ای بی نصیب نباشد.